Subscribe to newsletter
[contact-form-7 404 "Bulunamadı"]

KURUCUMUZ

CANSU SÜMER

 

Merhabalar Ben Cansu SÜMER,

Ekomoni mezunu olarak özel sektörde çalışırken, 2012 Yılında yazmaktan çok keyif aldığım için evlilik hazırlığında olan ablam için fikirler toplamak adına Marry Me Pretty isminde bir evlilik blogu açtım. O zamanlar Blog yazmak çok modaydı :). Birkaç ay sonrasında fikirlerim çok beğenilince bunları ablamın düğün konseptinde uygulama kararı aldık.

Bu süreçte bu fikirleri uygulamanın beni çok büyük bir heyecana sürüklediğini farkettim ve ailemin desteği ile fikirlerimi sunabileceğim bir marka kurmaya karar verdim. Bonbonelle 2012 Mayıs ayında bu şekilde kuruldu. Hem özel sektörde çalışıyor hemde markamızı geliştiriyordum. Ardından iki işe birlikte yetişemeyince, özel sektörü bırakma kararı aldım.

İlk olarak home office şeklinde evimizin ufak bir odasında başlayan maceramız yer yetmeyince evin en büyük odası olan salonumuza taşındı. Annemle birlikte tüm ürünleri sabahın erken saatlerinde mesaiye başlayarak üretiyor ve müşterilerimizi evimizin salonundaki ofisimizde keyifle ağırlıyorduk ve bazen görüşmelerimiz iş ve siparişler bir kenara bırakılarak saatler süren çay keyfine dönüşüyordu 🙂

Evin odaları artık ürün yapımına yetmeyince 2014 yılında ilk ofisimizi açtık. Ardından büyümeye ve yeni heyecanlara ortak olmaya devam ettik.

Zamanla büyüyen ve şuan 5 kişilik olan ekibimizde birimiz tasarlıyor, birimiz üretiyor, bir diğerimiz onu fotoğraflıyor ve birimiz harika kahve ve tatlılarını siz misafirlerimize servis ediyor. Böyle böyle her güne mutlulukla, azimle ve keyifle başlıyoruz…
 

Sizleri aramızda görmek bizim için büyük mutluluk…

  Sevgilerimizle

 

 

error: Content is protected !!