Subscribe to newsletter
[contact-form-7 404 "Bulunamadı"]

Üyelik

Sitemize ücretsiz üye olabilirsiniz. Üye olmadan da sitemizi gezebilir ve alışveriş yapabilirsiniz. Ancak üye olarak kampanya ve indirimlerden haberdar olabilir. Fatura ve teslimat bilgileriniz sistemde saklanacağı için sonraki alışverişlerinizde tekrar aynı bilgileri girmezsiniz. Yaptığınız alışverişin durumunu görüntüleyebilirsiniz.

Güvenlik

 

Size daha iyi hizmet verebilmek amacıyla bazı kişisel bilgilerinizi (isim, yaş, ilgi alanlarınız, e-posta vb…) talep edebiliriz. Bilgisayarlarımızda toplanan bu bilgiler, dönemsel kampanya çalışmaları, müşteri profillerine yönelik özel promosyon faaliyetlerinin kurgulanması ve istenmeyen e-postaların iletilmemesine yönelik müşteri “sınıflandırma” çalışmalarında sadece Bonbonelle bünyesinde kullanılmaktadır.

Bonbonelle.com e-bülten listesinden ayrılmak istiyorsanız, bilgi@bonbonelle.com  adresine mail gönderebilir yada www.bonbonelle.com adresinden üye girişi yaptıktan sonra hesabım bölümünde bülten aboneliği bölümünü tıklayarak açılan sayfada bülten aboneliğinden ayrılabilirsiniz.

Üyelik formlarından topladığımız bilgileri, söz konusu üyenin haberi ya da aksi bir talimatı olmaksızın, üçüncü şahıslarla, kurum ve kuruluşlarla kesinlikle paylaşmamakta, faaliyet dışı hiçbir nedenle ticari amaçla kullanmamakta ve de satmamaktayız.

Müşteri bilgileri, ancak resmi makamlarca usulü dairesinde bu bilgilerin talep edilmesi halinde ve yürürlükteki emredici mevzuat hükümleri gereğince resmi makamlara açıklama yapmak zorunda olduğu durumlarda resmi makamlara açıklanabilecektir.

Müşterinin sisteme girdiği tüm bilgilere sadece müşteri ulaşabilmekte ve bu bilgileri sadece Müşteri değiştirebilmektedir. Bir başkasının bu bilgilere ulaşması ve bunları değiştirmesi mümkün değildir.

Ödeme sayfasında istenen kredi kartı bilgileriniz, siteden alışveriş yapan siz değerli müşterilerimizin güvenliğini en üst seviyede tutmak amacıyla hiçbir şekilde www.bonbonelle.com veya ona hizmet veren şirketlerin sunucularında tutulmamaktadır. SSL (128 bit şifrelenmiş) güvenlik protokolü sayesinde verdiğiniz kredi kartı bilgileriniz şifrelenerek bankaya gönderilir ve bu işlem sırasında bu bilgilere ulaşılması mümkün değildir. Kart numaranızı kesinlikle kimse göremez. Bu şekilde ödemeye yönelik tüm işlemlerin banka ve bilgisayarınız arasında gerçekleşmesi sağlanmaktadır.

 

Sorularınız için aşağıdaki iletişim bilgilerini kullanarak bize ulaşabilirsiniz.

Sümer Tasarım

Tel: 0532 135 94 90

bilgi@bonbonelle.com

error: Content is protected !!